Product information
| Garums | 2 m |
|---|---|
| Platums | 1 m |
| Stieples diametrs | 2 mm |
| Zīmols | - |
| Produkta veids | Armatūras siets |
| Acs izmērs, mm | 50 x 50 |
| Ruļļa garums | 2 m |
| Pārklājums | Cinkots |
| Papildus informācija | Platība, 2 m² |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501725125 |
Armatūras tīkls ar cinkotu apdari.
- Tīkla acs izmērs: 50 x 50 mm
- Platība: 2 m²
- Tīkla izmēri: 1000 x 2000 mm
- Stieples biezums: 2 mm
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SIETS ARMĒŠANAS 2X50X1000X2000MM ZN