PARKETS OSIS D14207 4 JOSLAS 14MM (3.18)
€52,54
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 2200 mm |
| Platums | 207 mm |
| Biezums | 14 mm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 3.18 |
| Produkta veids | Parketa dēļi |
| Zīmols | Barlinek |
| Vienību skaits iepakojumā | 7 |
| Grīdas seguma veids | Līmējams vai slīdošs |
| Savienojuma sistēma | Barclick |
| Krāsas nosaukums | Pelnu krās. |
| Koksnes veids | Osis |
| Pārklājums | Lakots |
| Spīdums | Matēts |
| Dēļu skaits | 4 |
| Sliede | Bez sliedes |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Papildus informācija | Dēlīši ir izgatavoti no dabīga koka, tāpēc var būt pieejami dažādos toņos. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501988918 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PARKETS OSIS D14207 4 JOSLAS 14MM (3.18)