Produkta informācija
| Ražotājs | ISOVER |
|---|---|
| Materiāls | Stikla šķiedras |
| Garums | 117 cm |
| Platums | 61 cm |
| Biezums | 5 cm |
| Produkta veids | Minerālvate |
| Zīmols | Isover |
| Modelis | Standard-35 |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.035 |
| Līmējamā | Nē |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 14.27 |
| Svītrkods | 502239002 |
Galvenā pielietojuma joma - sienu, jumtu, griestu, grīdu un citu konstrukciju siltumizolācija un skaņas izolācija, kur izolācijai nav jāiztur slodzes. Piemērots gan mūra sienām, gan koka vai metāla karkasa konstrukcijām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Isover
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VATE ISOVER 610 STANDARD-35 50MM 14.27M2