Produkta informācija
| Ražotājs | KÄRCHER |
|---|---|
| Savietojamie ražotāji | Kärcher |
| Garums | 70.8 cm |
| Platums | 28 cm |
| Produkta veids | Terases mazgāšanas uzgalis |
| Zīmols | Kärcher |
| Saderīgi augstspiediena mazgāšanas iekārtu modeļi | K 4, K 5, K2 |
| Augstums | 99.5 cm |
| Papildus informācija | Garums: 708 mm. Platums: 280 mm. Augstums: 995 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502138040 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TĪRĪŠANAS UZGALIS T5 2.644-084.0