Produkta informācija
| Ražotājs | KNAUF |
|---|---|
| Garums | 3000 mm |
| Platums | 40 mm |
| Augstums | 75 mm |
| Skārda biezums | 0.6 mm |
| Profila veids | UW |
| Produkta veids | Ģipša kartona profili |
| Zīmols | Knauf |
| Izmantošanas mērķis | Lokšņu stiprināšanai pie sienas, Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem |
| Materiāls | Metāls |
| Pārklājums | Cinkots |
| Svītrkods | 502079712 |
Auksti velmēts tērauda U formas profils, kas paredzēts starpsienu, sienu apšuvuma, šahtām un piekaramo griestu karkasa uzstādīšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Knauf
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS METĀLA KNAUF 0.6 UW 75/40 3.0M