Produkta informācija
| Ražotājs | KNAUF |
|---|---|
| Garums | 260 cm |
| Platums | 120 cm |
| Biezums | 1.25 cm |
| Loksnes pielietojums | Interjera apdarei |
| Mitrumizturība | Nē |
| Zīmols | Knauf |
| Krāsa | Balta krās. |
| Platība | 3.12 m² |
| Ugunsizturība | Nē |
| Papildus informācija | Ieteicamais minimālais pasūtījuma daudzums ir 5 vienības. Ja pasūtīts mazāk par 5 vienībām, pastāv risks, ka transportēšanas laikā ģipškartona plāksnes var salūzt. Bieži sastopams ģipškartons, ko izmanto sausās būvniecības sistēmās, kurām nav īpašu prasību. Piemērots visām interjera dizaina jomām. |
| TOP prece | Cinkota stūra šina, 3000 mm x 25 mm x 25 mm |
| Parastā cena | Ģipša apmetuma maisījums Knauf MP 75, remonta, 30 kg |
| Svītrkods | 501736094 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Knauf
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĢIPŠKARTONS KNAUF STD 12,5 1,2X2,6 GKB