LĪSTE SAPLĀKŠŅA 12X40-45X1500(1400/20)
€1,66
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 150 cm |
| Platums | 4 cm |
| Biezums | 12 mm |
| Saplākšņa veids | II/II |
| Produkta veids | Saplāksnis |
| Zīmols | - |
| Kvadratūra, m² | 0.06 |
| Loksnes pielietojums | Būvniecībai |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501790561 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪSTE SAPLĀKŠŅA 12X40-45X1500(1400/20)