Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Melna krās. |
| Produkta veids | Pretputnu aizsardzība |
| Zīmols | - |
| Garums | 100 cm |
| Platums | 6 cm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Parastā cena | Špaktele Sakret LH, Gatavs lietošanai, balta krās., 28 kg |
| Svītrkods | 501712035 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BARJERA PRETPUTNU 60X100 MELNA