VIENREIZĒJA VANNIŅA KRĀSOŠ. 25CM, 2 GAB
€2,23
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ANZA |
|---|---|
| Tilpums | 1.5 l |
| Garums | 330 mm |
| Platums | 250 mm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Vanniņas krāsām |
| Zīmols | Anza |
| Augstums | 80 mm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Caurspīdīgs oderējums. Piemērots Anza krāsas vannai (Pr. kods 000050011186). |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500965192 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VIENREIZĒJA VANNIŅA KRĀSOŠ. 25CM, 2 GAB