Product information
| Tilpums | 1.5 l |
|---|---|
| Garums | 330 mm |
| Platums | 250 mm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Vanniņas krāsām |
| Zīmols | Anza |
| Augstums | 80 mm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Caurspīdīgs oderējums. Piemērots Anza krāsas vannai (Pr. kods 000050011186). |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500965192 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ONCE-ONLY BATH PAINTING. 25CM, 2 PCS