Produkta informācija
| Ražotājs | Fibo |
|---|---|
| Garums | 51 cm |
| Augstums | 20 cm |
| Platums | 20 cm |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 1.33 |
| Materiāla blīvums, kg/m³ | 1040 |
| Produkta veids | Būvniecības bloki |
| Zīmols | Fibo |
| Materiāls | Betons |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Bloka tips | Betons |
| Svars | 21.25 kg |
| Spiedes izturība, MPa | 8 |
| Salizturības cikli (F) | 50 |
| Ienesīgums, m2/gab | 9.96 |
| Vienības uz paletes | 80 |
| Palešu skaits pilnā automobilī | 14 |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 502114532 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BLOKI FIBO PAMATU 200X200X500/80