Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 200 cm |
| Platums | 8.2 cm |
| Biezums | 1.5 cm |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Koksnes veids | Melnalksnis |
| Apdares dēļa veids | A |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 502662101 |
Melnalkšņa apšuvuma dēlis lieliski regulē savu mitruma līmeni;
Melnalkšņa apšuvuma dēlis lieliski panes lielas temperatūras starpības, nelūzt un nedeformējas;
Melnalkšņa koks ir izturīgs pret mitrumu. Vēsturiski šī koksne tika izmantota piestātņu būvniecībai, pateicoties izturībai pret puvi, pat iegremdēta ūdenī.
Melnalkšņa koks karstā pirtī neuzkarst, tāpēc ir lieliski piemērots un senāk izmantots pirts apdarei. Pieskaroties, nav iespējams apdedzināties;
Sildot, izdalās patīkama un maiga koksnes smarža.
Melnalkšņa apšuvuma dēlis ir izturīgs pret sēnēm un baktērijām, jo tam piemīt antiseptiskas īpašības;
Melnalkšņa apšuvuma dēlim ir ilgs kalpošanas laiks – pirts ar šādu apdari gadiem ilgi priecēs ar komfortu un patīkamu mikroklimatu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES DELIS PIRTS 15X82X2000