METINĀŠANAS APARĀTS GRUNDER IGBT-120LI
€41,03
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Metināšanas iekārtas tips | Matēti metināšanas elektrodi (MMA) |
| Pieslēgums tīklam | Vienfāzes |
| Jauda | 4800 W |
| Metināšanas strāvas | 20 - 120 A |
| Produkta veids | Metināšanas iekārtas |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | IGBT-120LI |
| Spriegums | 230 V |
| Jāizmanto metināšanas materiāli | Elektrodi |
| Elektrodu diametrs | 1.6 - 3.2 mm |
| Darba cikls, % | 60 |
| Komplekts | Metināšanas maska, birste, elektrodu turētājs, zemējuma skava |
| Svars | 3.6 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Piederumi: metināšanas maska, birste, elektrodu turētājs, zemējuma skava. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502583160 |
- Spriegums - 230 V
- Jauda - 4800 W
- Frekvence - 60Hz
- Maksimālais tukšgaitas spriegums - 60V
- Metināšanas strāva - 20-120A
- Darba cikls - 60%
- Izolācijas klase - F
- Elektrodu diametrs ir 1,6-3,2 mm.
- Svars - 3,6 kg
- Piederumi: metināšanas maska, birste, elektrodu turētājs, zemējuma skava.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: METINĀŠANAS APARĀTS GRUNDER IGBT-120LI