Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 70 mm |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 70 mm |
| Biezums | 0.4 mm |
| Papildus informācija | Sienu stūru nostiprināšanai un izlīdzināšanai. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501747291 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRIS AR SIETU PVC 7X7CM 2,5M (100)