PUTUPOLISTIR. FL300/150PX 585X1235MM /2
€19,41
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FINNFOAM |
|---|---|
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Garums | 1213.5 cm |
| Platums | 58.5 cm |
| Biezums | 15 cm |
| Produkta veids | Polistirols |
| Zīmols | Finnfoam |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Materiāla blīvums, kg/m³ | 30 |
| Līmējamā | Jā |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502704018 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PUTUPOLISTIR. FL300/150PX 585X1235MM /2