Информация о товаре
| Garums | 138 cm |
|---|---|
| Platums | 192 mm |
| Biezums | 8 mm |
| Pretestības klase | 32 |
| Produkta veids | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes |
| Zīmols | Kronopol |
| Kolekcija | Easy Step |
| Vienību skaits iepakojumā | 11 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.899 |
| Savienojuma sistēma | Angle2Angle V-fuga |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās., Pelēka ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Produkta svars ar iepakojumu | 14101 g |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502673799 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LAMINĀTS D5379 EASY AC4 8MM 32KL.V4(2.89