BITUMENA MASTIKA ARBOLEXAQUA STOP 5KG
€13,14
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NEXLER |
|---|---|
| Krāsa | Melna krās. |
| Svars | 5 kg |
| Patēriņš | 1,2 kg/1 mm/m2 |
| Produkta veids | Bitumena mastika |
| Zīmols | Nexler |
| Kolekcija | Arbolex Aqua Stop |
| Mērķis | Paredzēts jumta seguma remontam, hidroizolācijai un blīvēšanai. Var izmantot gan uz sausa, gan uz mitra pamata. |
| Darba temperatūra | 5 - 35 °C |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| TOP prece | Gāzbetona un silikāta bloku līme bloku Sakret GMS, 25 kg, pelēka krās. |
| Parastā cena | Pašizlīdzinātājs līdzinātājs Ceresit CN 87, izlīdzinošs, pelēka krās., 25 kg |
| Svītrkods | 502419110 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BITUMENA MASTIKA ARBOLEXAQUA STOP 5KG