SIENAS AKUS.PAN.2.8X0.3X0.021M SARAG.OAK
€21,48
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 280 cm |
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 2.1 cm |
| Krāsa | Brūna krās., Melna krās. |
| Produkta veids | Akustiskie paneļi |
| Zīmols | Foge |
| Kolekcija | Saragossa oak |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās., Melns krās., Ozola krās. |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.84 |
| Sedzamā platība | 0.84 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000101132253 |
| Papildus informācija | papildus var iegādāties noslēguma profilu 000101132253 |
| Svītrkods | 502556089 |
Dekoratīvie paneļi uz filca pamatnes ir unikāls dekoratīvs elements, ko izmanto sienu un griestu dekorēšanai. Tie ne tikai piešķir telpām atšķirīgu un mūsdienīgu izskatu, bet arī samazina atbalsis telpā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SIENAS AKUS.PAN.2.8X0.3X0.021M SARAG.OAK