Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 100 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 24000 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Slīpēšanas nospieduma garums | 151 mm |
| Slīpēšanas nospieduma platums | 102 mm |
| Produkta veids | Trīsstūra slīpmašīnas |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 7260AA |
| Slīpēšanas amplitūda | 1.6 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: četri slīpēšanas spilventiņi (ar līmi), putekļu savākšanas kaste un putekļsūcēja adapteris. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647355 |
Elektriskais trīsstūrveida slīpēšanas mašīna Skil 7260AA
SKIL 7260 ir kompakts 100 W trīsstūrveida slīpēšanas mašīna ar universālu slīpēšanas pamatni, kas paredzēta gan lielu virsmu, gan grūti pieejamu vietu, piemēram, mēbeļu un logu stūriem un malām, slīpēšanai. Ergonomisks, viegls šī instrumenta dizains lieliski piemērots vadībai ar vienu roku un darbam vertikālā stāvoklī. Lai jūs varētu strādāt tīrāk, šajā instrumentā ir uzstādīta putekļu savākšanas sistēma. Mikrofiltrēšanas sistēma filtrē pat mazākās daļiņas. Bet, ja vēlaties izmantot savu putekļu sūcēju, varat pievienot arī putekļu sūcēja adapteri. Augstas kvalitātes hermētiskie lodīšu gultņi neļauj putekļiem iekļūt svarīgās iekšējās daļās, tādējādi pagarinot instrumenta kalpošanas laiku. Visbeidzot, lai gan tas vēl nav viss, mīkstā instrumenta rokturis nodrošina komfortu darba laikā. SKIL 7260 AA piegādāts ar četriem slīpēšanas papīriem (ar līmēm), putekļu savākšanas kastīti un putekļu sūcēja adapteri.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA TRĪSSTŪRA 7260AA 100W