Информация о товаре
| Svars | 0.47 kg |
|---|---|
| Jauda | 1600 W |
| Gaisa plūsmas caurlaidība | 240 - 450 l/min |
| Darba temperatūra | 300 - 500 °C |
| Produkta veids | Pūtējs |
| Zīmols | Bosch |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502019137 |
GAISA PŪTĒJS BOSCH 500, 1600 W
- Viegls, kompakts dizains un neliels izmērs, kas nodrošina vieglu un drošu lietošanu.
- Aprīkots ar ērtu satvēriena zonu labai kontrolei
- Divas pašsaprotamas ikonas skaidri parāda divus viegli lietojamus iestatījumus
- Pistoles aizmugurējā daļā ir gumijota neslīdoša virsma, kas nodrošina noturīgu stāvēšanu
- Dažādi uzgaļi, kas pielāgoti konkrētam uzdevumam, ir ideāli piemēroti katram pielietojumam
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: FĒNS EASYHEAT 500 1600W