Produkta informācija
| Ražotājs | TIVOLY |
|---|---|
| Garums | 6.5 cm |
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Flīzes, Granīts, Keramika, Marmors |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Tivoly |
| Kolekcija | Diamond |
| Modelis | - |
| Darbības zonas garums | 3 cm |
| Svars | 0.022 kg |
| Piemērots urbšanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Svītrkods | 502818918 |
Augstas veiktspējas urbjamotrs rotācijas urbumiem dažādu IV-V klases KERAMIKAS AKMENSMASAS un FLĪZĒM, pateicoties dimanta graudu volframa karbīda pārklājumam un integrētai eļļošanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS DIMANTA HEXKĀTS TIVOLY D6MM