Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Segmentu garums | 1 cm |
| Segmenta platums | 1 cm |
| Mozaīkas veids | Stikls |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Mozaīkas flīzes garums | 30 cm |
| Mozaīkas flīzes platums | 30 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.81 |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Pārbaudiet toni un kvalitāti pirms mozaīku līmēšanas. Pretenzijas par pielīmētām mozaīkām netiek pieņemtas |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502454540 |
FLĪZES DOMOLETTI A2046, 10 MM X 10 MM
DOMOLETTI stikla mozaīkas flīzes jūsu mājoklim piešķirs greznību un eleganci.
- Šīs mozaīkas flīzes ir izgatavotas no stikla, kas piešķir tām mirdzumu un vizuālo pievilcību.
- Viena kvadrātveida flīze ar izmēriem 30×30 cm sastāv no daudziem maziem krāsaina stikla gabaliņiem.
- Flīžu biezums ir 8 mm, kas nodrošina to izturību.
- Šīs flīzes ir paredzētas lietošanai iekštelpās. Stikla mozaīkas piedāvā interesantus risinājumus vannas istabām, virtuvēm un citām mājokļa telpām, neatkarīgi no tā, vai tās tiek kombinētas ar citiem interjera materiāliem, izmantojot tikai dažas flīzes, vai arī ar tām tiek noklātas lielākas platības.
Izveidojiet savu sapņu interjeru ar DOMOLETTI!
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MOZAĪKA STIKLA 2046 30X30X0.8 (9)