MAZGĀTĀJS AUGSTSP.KARCHER K7 POWER FLEX
€349,73
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KÄRCHER |
|---|---|
| Svars | 21.9 kg |
| Jauda | 3000 W |
| Maksimālais darba spiediens | 180 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 600 l/h |
| Produkta veids | Elektriskie augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Kärcher |
| Modelis | K7 Power Flex |
| Augstākā pieļaujamā ūdens temperatūra | 60 °C |
| Teleskopisks rokturis | Jā |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Jā |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Jā |
| Šļūtenes garums | 10 m |
| Šļūtenes spole | Nē |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502761729 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MAZGĀTĀJS AUGSTSP.KARCHER K7 POWER FLEX