Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 150 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 100 mm |
| Biezums | 0.5 mm |
| TOP prece | Javas stūris, alumīnijs, 2500 mm x 20 mm x 20 mm |
| Parastā cena | Alumīnija profils, 2500 mm x 20 mm x 10 mm |
| Svītrkods | 500482473 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRIS AR SIETU PVC 10X15CM 2,5M