SKRŪVES REĢ LENTĀS MET 3.5X41 FO 1000GAB
€15,10
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ESSVE |
|---|---|
| Skrūves tips | GK plāksnes, Skrūves metālam |
| Garums | 41 mm |
| Galvas tips | Padziļinājumā |
| Pārklājums | Fosfatēts |
| Diametrs | 3.5 mm |
| Produkta veids | Koka skrūves |
| Zīmols | Essve |
| Modelis | - |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Galvas formas tips | Krustenisks |
| Vienību skaits iepakojumā | 1000 |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| 0 € uz pakomātu | Skrūvgriezis Makita E-13524, 10 cm, 6 gab. |
| Parastā cena | Twist uzgalis Bosch 2608522469, PH3, 25 mm |
| Svītrkods | 500534659 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVES REĢ LENTĀS MET 3.5X41 FO 1000GAB