Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 86.5 cm |
| Platums | 19.5 cm |
| Biezums | 1.6 cm |
| Virsmas pārklājums | Plastizols |
| Zīmols | - |
| Platība | 0.17 m² |
| Svītrkods | 502352073 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DETAĻA LAMINĒTA 195X865X16 BALTA