DISKS DIMANTA GRIEŠ. BETONAM 150X22,23MM
€9,72
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Diametrs | 150 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Segments |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Bosch |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Svars | 0.254 kg |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Segmenta augstums | 10 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 10200 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Papildus informācija | Paredzēts: Sausai griešanai |
| Izcelsmes valsts | Koreja |
| Svītrkods | 500873539 |
Preces apraksts angļu valodā:

Dimanta griešanas disks betonam. Lēta alternatīva kā ideāls instruments darbam ar betonu. Segmentu lāzermetināšana nodrošina maksimālu uzticamību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DISKS DIMANTA GRIEŠ. BETONAM 150X22,23MM