URBIS METĀLA FURIUS 9.0MM HSS TI2CN
Preces kods: 502819303
€6,36
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | TIVOLY |
|---|---|
| Garums | 12.5 cm |
| Diametrs | 9 mm |
| Montāžas veids | Cilindrisks |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Tērauds |
| Produkta veids | Metāla urbis |
| Zīmols | Tivoly |
| Kolekcija | Furius |
| Modelis | - |
| Svars | 0.046 kg |
| Materiāls | Metāls |
| Urbja tips | HSS |
| Galviņas urbšanas leņķis | 135 ° |
| Urbšanas virziens | Uz priekšu vērsta urbšana |
| Piemērots urbšanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | ABC: B |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Svītrkods | 502819303 |
Augstas veiktspējas urbjmašīnas urbis intensīvai urbumu veikšanai augstas izturības tēraudā un čugunā, pateicoties tā ģeometrijai. FUSIO pārklājums: Ti2CN pamats, 2/4µm biezums, 3200HV cietība, berzes koeficients 0,2, karstumizturība 400°C. Šis īpašais pārklājums ļauj ievērojami palielināt ekspluatācijas laiku, griešanas ātrumu un samazināt urbšanas laiku.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLA FURIUS 9.0MM HSS TI2CN