Produkta informācija
| Ražotājs | PROXXON |
|---|---|
| Kolonnu savienotājs | 1/2" |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 32 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Uzgriežņu galviņa |
| Zīmols | Proxxon |
| Diametrs | 32 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Tērauds. Magnētiskā galviņa: Nē |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 501796203 |
Šī ir sešstūra ligzda ar apdari, kas sastāv no dubultā niķeļa slāņa un viena hroma slāņa.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVJU GALVIŅA 32 MM 1/2IN 23430