GRIEZRIPA 125X1,2 WA60T INOX/TĒRAUDS
Preces kods: 500220835
€0,53
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Biezums | 1.2 mm |
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Makita |
| Svars | 0.04 kg |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500220835 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZRIPA 125X1,2 WA60T INOX/TĒRAUDS