Produkta informācija
| Ražotājs | NAKOTNE |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 25 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 25 mm |
| Biezums | 5 mm |
| Papildus informācija | Cinkota stūra šina - izmanto pie reģipša konstrukciju stūriem, lai atvieglotu to noklāšanu ar apmetumu un paaugstinātu izturību pret drupšanu. |
| Svītrkods | 500482458 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CINKOTA STŪRA ŠINA 25X25X2500MM