Produkta informācija
| Ražotājs | ETI |
|---|---|
| Poli | 3P |
| Strāvas stiprums | 7.5 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Nominālā jauda | 3 kW |
| Zīmols | ETI |
| Modelis | AC-3 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501716539 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KONTAKTORS CE07 10 230V 3KW 04641023