STŪRAINIS ALUM.ANOD.SUD.MM2000X25X25X1.5
€3,03
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pārklājums | Anodēts |
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 25 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 25 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502126823 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRAINIS ALUM.ANOD.SUD.MM2000X25X25X1.5