KOMPLEKTS FINIER.ZĀĢ HAUSHALT T101BR 5GB
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 10 cm |
| Darbības zonas garums | 100 mm |
| Zobu solis | 10 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Finierzāģa asmeņu komplekts |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | E9DT101BR |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Plāksnes biezums | 3 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502697709 |
Uzlabojiet savus kokapstrādes projektus ar Haushalt finierzāģa asmeņu komplektu E9DT101BR. Šis ērtais iepakojums nodrošina piecus izturīgus asmeņus, kas īpaši paredzēti efektīvai dažādu koksnes veidu griešanai.
Katrs asmens šajā komplektā ir praktiskā 100 mm (10 cm) darba garumā, nodrošinot pietiekamu sasniedzamību jūsu griešanas vajadzībām. Izgatavoti no augstas oglekļa tērauda (HCS), šie asmeņi piedāvā izcilu elastību un izturību, padarot tos ideālus sausas koksnes griešanai ar precizitāti. 10 TPI (zobi uz collu) konfigurācija nodrošina līdzsvarotu griezumu, piemērotu tīru līniju iegūšanai un dažāda biezuma koksnes apstrādei.
Neatkarīgi no tā, vai veicat DIY mājas uzlabojumus, gatavojat mēbeles vai veicat vispārējus kokmateriālu darbus, šie Haushalt T101BR finierzāģa asmeņi ir uzticams papildinājums jūsu instrumentu komplektam. Tie ir īpaši efektīvi tādos uzdevumos kā sarežģītu līkņu griešana saplāksnī pielāgotiem plauktiem vai taisnu griezumu veikšana mīkstā koksnē dārza režģim. Komplekts nodrošina, ka jums ir viegli pieejams asu asmeņu krājums nepārtrauktai projektu virzībai.
Haushalt finierzāģa asmeņu komplekta galvenās iezīmes:
- Produkta veids: Finierzāģa asmeņu komplekts
- Zīmols: Haushalt
- Modelis: E9DT101BR (T101BR)
- Daudzums: 5 gabali iepakojumā
- Asmens materiāls: Augstas oglekļa tērauds (HCS)
- Darba garums: 100 mm (10 cm)
- Zobi uz collu (TPI): 10
- Piemērots: Sausas koksnes un dažāda biezuma koksnes griešanai
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPLEKTS FINIER.ZĀĢ HAUSHALT T101BR 5GB