Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 100 m |
| Diametrs | 1.5 mm |
| Svars | 0.1 kg |
| Materiāls | Poliamīds, Poliesters, Polipropilēns (PP) |
| Produkta veids | Aukla dokumentu šūšanai |
| Zīmols | Duguva |
| Krāsa | Iespējami vairāki krāsu un dizaina veidi, izvēlēti pēc nejaušības principa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Diametrs: 1.5 mm. Asortimenta prece, pasūtot preci nav iespējams izvēlēties konkrētu krāsu |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 501811030 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AUKLA SAVĪTA SINTĒTISKA 0.1KG (10)