Produkta informācija
| Ražotājs | KNAUF |
|---|---|
| Garums | 300 cm |
| Platums | 120 cm |
| Biezums | 1.25 cm |
| Loksnes pielietojums | Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai |
| Mitrumizturība | Jā |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | GKBI |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Platība | 3.6 m² |
| Ugunsizturība | Nē |
| Papildus informācija | Ieteicamais minimālais pasūtījuma daudzums ir 5 vienības. Ja tiek pasūtīts mazāk nekā 5, pastāv risks, ka ģipškartons var tikt salauzts transportēšanas laikā. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501736120 |
Impregnētas plātnes tiek izmantotas visās iekšējās apdares jomās telpās ar normālu mitruma līmeni, kur ilgtermiņa relatīvais mitrums nepārsniedz 70%, piemēram, vannas istabā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Knauf
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĢIPŠKARTONS KNAUF MIT 12,5 1,2X3,0 GKBI