GALA SAVIENOJUMS AR MANUĀLU VĀRSTU 19MM
€6,61
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 68 mm |
| Platums | 42 mm |
| Augstums | 158 mm |
| Vārsts | Jā |
| Produkta veids | Savienotājs |
| Zīmols | Fiskars |
| Materiāls | Plastmasa |
| Diametrs | 19 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502044202 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GALA SAVIENOJUMS AR MANUĀLU VĀRSTU 19MM