Produkta informācija
| Ražotājs | KNAUF |
|---|---|
| Garums | 130 cm |
| Platums | 90 cm |
| Biezums | 1.25 cm |
| Loksnes pielietojums | Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai |
| Mitrumizturība | Jā |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | GKBI |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Platība | 1.17 m² |
| Ugunsizturība | Nē |
| Papildus informācija | Ieteicamais minimālais pasūtījuma daudzums ir 5 vienības. Ja pasūtīts mazāk par 5 vienībām, pastāv risks, ka transportēšanas laikā ģipškartona plāksnes var salūzt. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501737310 |
Plāksne tiek izmantota sienu, griestu apdarei, kā arī starpsienu montāžai. Tā ir izturīga pret mitrumu, tāpēc to var izmantot telpās ar paaugstinātu gaisa mitrumu un spēcīgāku ūdens iedarbību, piemēram, vannas istabās.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Knauf
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĢIPŠKART.KNAUF MIT MINI12,5 0,9X1,3 GKBI