Produkta informācija
| Ražotājs | KNAUF |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Izmantošanas mērķis | Atsperu veida piekarēm |
| Garums | 375 mm |
| Platums | 8 mm |
| Zīmols | Knauf |
| Diametrs | 4 mm |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Svītrkods | 501753757 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Knauf
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STIEPLE AR CILPU KNAUF 375CM