VĒRTNE TRIADA PEL.OZ 844X2035 LAB. 3 EŅĢ
€75,23
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TRIADA |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000101062254, 000101062256, 000101062265, 000101062268 |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Regulējamie rāmji ir jāiegādājas atsevišķi: vertikālais 100-140 MM 000101062254,vertikālais 140-180 MM 000101062256,horizontālais 100-140 MM 000101062265,horizontālais 140-180 MM 000101062268. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502575672 |
- Šīs Sonoma ozolkoka raksta pelēkas krāsas lamināta durvis ar stikla elementiem piedāvā jums stabilu un elegantu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažāda stila telpās, gan modernās, gan klasiskās.
- To konstrukcija ir rāmveida, raksturojas ar izturību un ilgtspēju. Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši jūsu vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni – tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpās.
- Šīs durvis ar stikla elementiem ir lieliska izvēle, lai piešķirtu jūsu telpām ekskluzivitāti, eleganci un funkcionalitāti. Ar šīm kvalitatīvajām durvīm piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE TRIADA PEL.OZ 844X2035 LAB. 3 EŅĢ