Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 135 mm |
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 5 mm |
| Svārsta kustības | Jā |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Dewalt |
| Garums | 245 mm |
| Svars | 1.15 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Kustību skaits minūtē | 3200 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Pakāpju skaits kustības augstumā | 4 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Lādētājs un akumulators nav iekļauti |
| Izcelsmes valsts | Meksika |
| Svītrkods | 502043224 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FIGŪRZĀĢIS DCS335N 18V DEWALT