Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 158 cm |
| Darba platums | 17.5 cm |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Kapļi |
| Zīmols | Forte Tools |
| Svars | 0.6 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 158cm. Darba platums: 17.5 cm |
| Svītrkods | 502156960 |
Kaplis Forte Tools FT30 – viens no svarīgākajiem instrumentiem dārza un puķu dobju darbiem. Tas ir lieliski piemērots ravēšanai, rakšanai un augsnes irdināšanai. Instruments ir viegls (sver tikai 0,6 kg), tāpēc to ir ļoti ērti lietot. Izturīgā darba daļa ir izgatavota no augstas kvalitātes rūdīta bora tērauda, asināta no trim pusēm. Alumīnija kāts ir viegls un izturīgs, tā galā ir caurums, kas lieliski noderēs instrumenta glabāšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KAPLIS FORTE TOOLS 1.58M