Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL |
|---|---|
| Jauda | 1400 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais griešanas dziļums | 63 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 5500 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 1054AA |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 48 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 63 mm |
| Maksimālais diska diametrs | 184 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502611319 |
ELEKTRISKAIS RIPZĀĢIS SKIL 1054AA, 1400 W, 184 MM
SKIL 1054 AA ripzāģis
Universāls ripzāģis - precīza un ātra griešana
SKIL 1054 ir jaudīgs 1400 W cirkulārais zāģis ar īpaši vieglu konstrukciju un izturīgu pamatni. Griešanas dziļums 63 mm nodrošina plašas griešanas iespējas. Skaidrs, ka šis dziļums ir pilnīgi pietiekams daudziem parastiem apstrādājamiem priekšmetiem (piemēram, līstēm, sijām utt.). Vārpstas fiksators ļauj ātri nomainīt asmeni. Šī ripzāģa ergonomiskais un mīkstais rokturis nodrošina optimālu vadību un ērtu darbu. Šim ripzāģim ir blīvēti lodīšu gultņi, kas nodrošina izturību. Blīvētie lodīšu gultņi aizsargā zāģi no putekļiem, tādējādi pagarinot zāģa kalpošanas laiku. Lai darbs būtu tīrāks, varat pievienot jebkuru standarta izmēra putekļu sūcēju integrētajai putekļu pieslēgvietai. SKIL 1054 komplektā ir divi augstas kvalitātes 18 zobu karbīda zāģi un paralēlā vadotne, kas palīdz griezt taisnā līnijā.
Funkcijas
- Jaudīgs 1400 W motors - precīza un ātra griešana līdz 63 mm dziļumā 90° leņķī.
- Īpaši viegla konstrukcija ar spēcīgu polikarbonāta apakšējās daļas aizsardzību
- Ergonomisks rokturis ar mīkstu virsmu nodrošinās optimālu komfortu un kontroli
- Gultņi ir pasargāti no putekļiem ilgai instrumenta lietošanai, bet spirālveida zobrati nodrošina izturību un samazina troksni
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀĢIS DISKA 1054AA 1400W