Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 1400 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais griešanas dziļums | 66 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 5300 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 5830AA |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 48 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 66 mm |
| Maksimālais diska diametrs | 190 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: 24 zobu karbīda disks, paralēlā vadotne un putekļsūcēja adapteris. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647456 |
Elektriskais disku zāģis Skil 5830AA
Precīza un ērta griešana
Disku zāģis SKIL 5830 ir aprīkots ar jaudīgu 1400 W motoru, kas ļauj precīzi un ātri griezt līdz 66 mm dziļumam, kas ir ideāli piemērots DIY materiāliem, piemēram, dēļiem un sijām. Regulējama kāja ļauj griezt slīpos griezumos līdz 52°. Lai atvieglotu un precīzi sekotu iezīmētajai līnijai, ir piestiprināts griezuma līnijas aizsargs. Lai darba vide būtu tīrāka, putekļu sūcēja adapteris, kas piemērots vairumam standartu izmēru putekļu sūcējiem. Citas ērtas funkcijas ietver putekļu pūtēju, kas ļauj skaidri redzēt sagatavi, un vārpstas bloķēšanu, lai atvieglotu asmeņu nomaiņu. Lai nodrošinātu izturību, šim disku zāģim ir noslēgti lodīšu gultņi. Noslēgti lodīšu gultņi pasargā zāģi no putekļiem, tādējādi pagarinot zāģa kalpošanas laiku. Turklāt šim disku zāģim ir ergonomiski mīksti rokturi, kas nodrošina optimālu vadību un darba komfortu. SKIL 5830 AA tiek piegādāts ar 24 zobu karbīda disku, paralēlo vadotni un putekļu sūcēja adapteri.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RIPZĀĢIS 5830AA 1400W