VĒRTNE EUBE BALTA 844X2035 LAB. 3 EŅĢES
€73,63
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Modelis | EUBE |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000040211877, 000040211879, 000040211884, 000040211885 |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Regulējamie rāmji tiek pārdoti atsevišķi: vertikālais 100-140 MM 000040211877,vertikālais 140-180 MM 000040211879,horizontālais 100-140 MM 000040211884,horizontālais 140-180 MM 000040211885.... |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502575580 |
- Domoletti baltās lamināta durvis ar stikla elementiem piedāvā jums solidus un stilīgus risinājumus interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernajās, gan klasiskajās.
- To konstrukcija ir rāmveida, izceļas ar izturību un ilgmūžību. Durvju platums var būt pielāgots pēc vajadzības, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu atslēgu – tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
- Šīs durvis ar stikla elementiem ir lieliska izvēle, lai piešķirtu jūsu telpām izcilību, eleganci un funkcionalitāti. Ar šīm kvalitatīvajām durvīm jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgtspēju.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE EUBE BALTA 844X2035 LAB. 3 EŅĢES