DETAĻA LAMINĒTA 195X1740X16 GAIŠI PELĒKS
€5,01
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 174 cm |
| Platums | 19.5 cm |
| Biezums | 1.6 cm |
| Virsmas pārklājums | Plastizols |
| Zīmols | - |
| Platība | 0.34 m² |
| Svītrkods | 502352048 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DETAĻA LAMINĒTA 195X1740X16 GAIŠI PELĒKS