Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Jauda | 600 W |
| Šķēru tips | Elektriskais |
| Svars | 3.6 kg |
| Sliedes garums | 55 cm |
| Kustību skaits minūtē | 1400 |
| Produkta veids | Elektriskās dzīvžoga šķēres |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | CYHT08B-550 |
| Krāsa | Pelēka krās., Zila krās. |
| Attālums starp asmeņiem | 20 mm |
| Regulējams rokturis | Nē |
| Naža maksts | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Rokturis pagriežams 90° leņķī. „Sk5“ – izturīgi tērauda asmeņi. Motora pārkaršanas aizsardzības sistēma |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502423343 |
ELEKTRISKĀS DZĪVŽOGU ŠĶĒRES GRUNDER CYHT08B-550
- GRUNDER CYHT08B-550 dzīvžogu šķēres ir ideāli piemērotas dzīvžogu apgriešanai un dažādu lielāku krūmu veidošanai.
- 600 W motors nodrošina lielu asmeņu griešanas ātrumu, lai ātri un precīzi apgrieztu zarus.
- Garā griešanas josla (55 cm) ar tērauda asmeņiem (Sk5) nodrošina efektīvu griešanu.
- Instrumenta nelielais svars (3,6 kg) nodrošina pietiekamu kustību brīvību un ilgāku darbu bez noguruma.
- 90° pagriežamais rokturis paplašina instrumenta iespējas, ļaujot ērti strādāt dažādās pozīcijās.
- Motora aizsardzība pret izdegšanu nodrošina instrumenta izturību.
- Aizsargājošā griezējstieņa paplāte pagarina asmens kalpošanas laiku un padara instrumentu drošāku glabāšanas laikā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DZĪVŽOGA ŠĶĒRES CYHT08B-550 600W SK5