KONTAKTLIGZDA ZEMĒ SPRAUŽAMA 3P/5.0M 3X1
€11,98
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ELECTRALINE |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 3 ligzdas |
| Vada garums | 5 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Nē |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Electraline |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1 mm² |
| Krāsa | Melna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP44 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501983822 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KONTAKTLIGZDA ZEMĒ SPRAUŽAMA 3P/5.0M 3X1