Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Platums | 20 mm |
| Sari | Jaukts |
| Rokturis | Plastmasas |
| Suka paredzēta | Darbam ar krāsām uz ūdens bāzes, Gruntēta |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Otas |
| Zīmols | Okko |
| Biezums | 13 mm |
| Saru garums | 38 mm |
| Forma | Plakanais |
| Vienāda garuma sari, % | 70 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501823382 |
Atklājiet Okko N07 plakano otu – uzticamu instrumentu, kas radīts precizitātei krāsošanas un gruntēšanas darbos. Šī daudzpusīgā krāsu ota ir īpaši izstrādāta optimālai veiktspējai ar ūdens bāzes krāsām un gruntēm, padarot to par lielisku izvēli gan DIY entuziastiem, gan profesionāļiem.
Izgatavota ar praktisku 20 mm platumu un 13 mm biezumu, šī plakanā ota nodrošina izcilu kontroli dažādām lietojumprogrammām. 38 mm gari jauktie sari ir izcila iezīme, 70% no tiem ir vienāda garuma, lai nodrošinātu gludu, vienmērīgu uzklāšanu ar katru triepienu, palīdzot sasniegt pulētu apdari.
Okko N07 plakanās otas galvenās iezīmes:
- Modelis: N07
- Izmēri: 20 mm platums, 13 mm biezums
- Sari: Jaukti, 38 mm garums, 70% vienāda garuma konsekventai uzklāšanai
- Rokturis: Izturīga plastmasa, izstrādāta ērtai satveršanai un ilgstošai lietošanai
- Mērķis: Ideāli piemērota grunts krāsas uzklāšanai un darbam ar ūdens bāzes krāsām uz dažādām virsmām.
Otas tumšā toņa plastmasas rokturis ir ergonomiski veidots un ietver ērtu pakarināšanas caurumu vieglai uzglabāšanai, uzturot jūsu darba vietu kārtīgu. Neatkarīgi no tā, vai sagatavojat sienas jaunai krāsas kārtai, pievienojat asus līnijas apdarei vai pārveidojat mēbeles ar ūdens bāzes apdarem, Okko N07 plakanā ota ir uzticams palīgs, lai sasniegtu kārtīgus un profesionālus rezultātus.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: OTA OKKO JAUKTO SARU PLAKANA 20MM