Produkta informācija
| Ražotājs | KIILTO |
|---|---|
| Tilpums | 10 l |
| Svars | 14 kg |
| Darba temperatūras diapazons | 15 - 25 °C |
| Produkta veids | Tepe |
| Zīmols | Kiilto |
| Modelis | Fibergum |
| Patēriņš | 1kg/m² |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| Svītrkods | 500025520 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: HIDROIZOLĀCIJA KIILTO FIBERGUM /14KG